Spędź wakacje z Majką Jeżowską!

Zaczarowane
Wakacje

To 11 dni wspaniałej przygody Twojego dziecka.

Przygody w rozwijaniu i pielęgnowaniu pasji!

To spotkania z ciekawymi oraz interesującymi ludźmi z pasją i miłością do dzieci!

To czas na odpoczynek w sercu górskiej przyrody, z dala od miasta i zasięgu Internetu.

To magiczne dni wypełnione życzliwością, autentycznym budowaniem bliskich relacji i przyjaźni, treningiem mentalnym, pracą z emocjami, warsztatami  artystycznymi oraz animacją i swobodną zabawą.

Zaczarowane Wakacje to wyjazd zorganizowany zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej we współpracy z Głównym Inspektorem Sanitarnym i Ministerstwem Zdrowia z dnia 29.05.2020 “Bezpieczny wypoczynek”.

Spędzimy Razem Wakacje - Poznaj Nas Bliżej!

Majka

Jestem muzyką Zaczarowanych Wakacji.

Poprowadzę dla Was warsztaty wokalne. Zaśpiewam dla Was i z Wami podczas wspólnego musicalu, przy wspólnym ognisku i nie tylko. Będziesz mieć także okazję pytać mnie o wszystko i spędzisz ze mną cudowny czas.

Asia

Jestem sercem Zaczarowanych Wakacji.

Dbać będę o Was wszystkich i każdego z osobna. Rzeczy niemożliwe robić będę od ręki, a na cuda musicie poczekać kilka dni. Poprowadzę dla Ciebie sekcję taneczną i zanurzę Cię w świat ruchu, ciała i przestrzeni. Poprowadzę także moich 2 tanecznych wolontariuszy w sekcji tanecznej, którzy będę Cię wspierać w tańcu. Bo ja jedna to za mało, aby te Zaczarowane mogły być naprawdę zaczarowane!

Beata

Jestem mózgiem Zaczarowanych Wakacji.

Zaprzyjaźnię Was z treningiem mentalnym, uaktywnię Wasze pokłady talentów i pasji. Wspierać Was będę w gorszych chwilach i generować będę Waszą wewnętrzną moc i energię! Oswoję lęki i strachy, poukładam w głowie to, co trzeba i pomogą oswoić tęsknotę. Będziemy pracować grupowo i indywidualnie. Poprowadzę także moich 2 trenerów mentalnych – wolontariuszy, z którym stworzymy zespół do zadań specjalnych. Abyś mogła/mógł w każdej minucie skorzystać z naszego wsparcia indywidualnego. Bo do tej pory ja jedna Kaczka już się nie wyrabiałam:)

Ania

Jestem plastrem na zmartwienia, troski i rany (np. odciski, bolące gardło:)) podczas Zaczarowanych Wakacji.

Podczas pobytu na obozie będę Ci towarzyszyć w chwilach radości i smutku. Zawsze, gdy poczujesz, że masz potrzebę porozmawiać z kimś, będę przy Tobie. Dodatkowo postaram się, byśmy razem fantastycznie spędzili czas na zabawie i uskrzydlaniu Twoich pasji. Podczas Zaczarowanych Wakacji poprowadzę sekcję scenograficzną, gdzie malujemy, wycinamy, kleimy i szyjemy to wszystko, co znajdzie się na scenie podczas Musicalu.

Beata Beti Bełtowska

Beti śpiewa dla dzieci to projekt tworzony przez Beata Beti Bełtowską.

Beti jest twórcą piosenek dla dzieci współpracując z wytwórnią Magic Records, Dwie piosenki „Magiczne cyfry” oraz „Jedziemy na wakacje”.

Beti występuje wraz ze swoją córką Kasią. Obie są finalistkami programu Aplauz Apaluz na stacji TVN w 2016 r. Beti jest współtwórcą muzyki dla dzieci zawartej na płycie Beti & Bobass – płycie dla dzieci, współpracują z Majką Jeżowską, z którą duet nagrał piosenkę pt. Moje Miasto. Beti wraz z córką były twarzami kampanii reklamowej marki Dove pt. Jesteśmy piękne w 2016 r.

Lena

Śpiewanie i muzykowanie to moje naturalne środowisko. Na co dzień gram i śpiewam w zespole Majki Jeżowskiej więc i tutaj z Tobą zaśpiewam podczas zajęć w sekcji wokalnej. To ja razem z Beti (Beatą Bełtowską) i Majką przygotuję Cię wokalnie do występu w musicalu!

Olek

Od pierwszych dni działania Akademii jestem jej wiernym fanem.

Mój żywioł to piękne kolory, design i włosy. Podczas Zaczarowanych będę pomagał Ani w sekcji Scenograficznej. W dniu premiery przygotuję głowę – czyli fryzurę każdego młodego artysty, który wyjdzie z nami na scenę.

Wojtek

Jestem scenarzystą całego Zaczarowanego Musicalu oraz autorem scenariusza.

Poprowadzę dla Ciebie i z Tobą zajęcia teatralne. Otworzę na nowe przestrzenie, nowe doświadczenia. Pokażę Ci jak czuć się jak ryba w wodzie na deskach teatralnych.

Dagmara

Razem z Wojtkiem przeprowadzę Cię przez przygotowania do musicalu w sekcji teatralnej. Pomogę radzić sobie z emocjami na scenie, z ciałem i tym wszystkim, co czasem trudne. Wieczorem przytulę i poczytam bajkę. Pomogę w oswojeniu tęsknoty i strachów.

Kinga Lelewicz

Kinga Lelewicz

Trener Mentalny

Jestem jednym z opiekunów spod skrzydeł Beaty, współtworząc z szaloną "Kaczką" zespół do zadań specjalnych. Zaopiekuję się Tobą i Twoimi emocjami. Będę Twoim wsparciem w trakcie trwania całego procesu tworzenia, budowania Twojej pewności siebie i poczucia własnej wartości. Będę zawsze obok, gdy będziesz tego potrzebować. Będę, gdy będziemy pracować w zespole oraz wtedy, gdy poczujesz, że indywidualne spotkanie to coś dla Ciebie.

Dla kogo są Zaczarowane Wakacje?

Na obóz Zaczarowanych Wakacji mogą jechać dzieci od 8 do 16 roku życia które lubią śpiewać lub tańczyć, lub grać, lub malować, rysować i tworzyć plastyczne prace. Które są zanurzone w artystyczny świat wyobraźni.


To także wyjazd dla „wrażliwców”, którzy mocno odbierają bodźce świata zewnętrznego i którzy w odbiorze, są trochę bardziej zamknięci.


Duża dawka energii i ciekawości świata wskazana. A jeśli jest mniejsza – gwarantujemy jej pobudzenie!

Dlaczego warto z nami jechać?

Nasza cała ogromna kadra (na 55 dzieci normalnie na obozy jeździ 4 – 5 opiekunów) to pasjonaci muzyki, teatru, tańca, designu, treningu mentalnego i pracy z dziećmi. W unikatowy sposób łączymy te nasze pasje w jedno i zarażamy nimi nasze Zaczarowane Dzieci. Czemu nasz dzieci. Mo podczas Zaczarowanych Wakacji my stajemy się na te 11 dni rodziną. I Wasze dzieci stają się naszymi dziećmi. Pracujemy w alternatywny sposób, mamy alternatywny program i alternatywne myślenie.

🙂

Warsztaty wokalne

podczas których dzieci przez 8 dni przygotowują się do musicalu, które prowadzić będzie m.in. Majka Jeżowska, Lena Mormul, Betti śpiewa dla dzieci i Bobas. Tak wiemy, dużo nas. Dużo nas bo my pracujemy i śpiewamy i gramy na instrumentach z dziećmi na wciąż. A to wymaga naszej dużej uważności. Dlatego jest nas aż tulu!

Warsztaty taneczne

poprowadzą najlepsi instruktorzy z Polski. Kierownica tej sekcji jest Joanna Bąk, która od lat jest właścicielką swoje szkoły tańca, prowadzi swoje drużyny taneczne, a Majką Jeżowską tańczyła na scenie od swoich najmłodszych lat. W tej sekcji będzie miała także dwóch tanecznych wolontariuszy, bo sama jedna Asia, to za mało aby pomagać dzieciom indywidualnie, tak jak my to zwyczajnie – niezwyczajnie robimy.

Warsztaty scenograficzne

podczas, których dzieci samodzielnie będą tworzyć elementy scenografii do finałowego musicalu. To miejsce, gdzie praca płynie swoim rytmem, Gdzie dzieci najpierw wymyślają elementy, później wymyślają naj je stworzyć a później je tworzą. To miejsce, gdzie tworzymy praktycznie coś z niczego. Sekcją tą dowodzi Ania a pomaga jej Olek.

Warsztaty teatralne

rozwijają ciało i emocje dzieci i rozbudzają ich kreatywność i otwartość sceniczną. Jest to najtrudniejsza sekcja, bo dzieci nie znają wcześniej tekstów, a do tego muszą opanować jeszcze ruch swojego ciała i całą scenę. Jest to piękna praca, która zmienia nasze dzieci nie do poznania! Przestrzeń tę prowadzi nasze Zaczarowane małżeństwo Dagmara i Wojtek, a pomaga im wolontariuszka – i od pierwszego naszego obozu zaczarowana Agnieszka Fojut.

Warsztaty treningu mentalnego

budują dzieciom skrzydła pewności siebie i poczucia własnej wartości. Te warsztaty są unikatowe na skalę naszego całego kraju! Podczas Zaczarowanych Wakacji, tworząc musical nie „ciśniemy”, nie robimy napięcia i stresu. Nie dążymy do perfekcji, u nas nie musi być idealnie, my się tym tworzeniem razem z dziećmi bawimy. Zanurzamy się w proces tworzenia, współpracy i budowania autentycznych i pięknych relacji. A to wszystko uruchamia dziecięcą wewnętrzną motywację i wewnętrzne „Po co”. A gdy napotykamy pojedyncze trudności i przeszkody, to nasi trenerzy mentalni pracują także indywidualnie, aby dzieciom było i żyło się lepiej. Sekcję tę prowadzi Trener Mentalny i specjalistka od dziecięcych emocji w Polsce Beata Kaczor i jej zespół wolontariuszy.

Miejsce

w którym spędzimy czas – Ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy Limba w Poroninie – posiada najlepszą w Polsce infrastrukturę i zaplecze spełniające nasze oczekiwania. Dodatkowym atutem jest smaczna kuchnia, obfite danie z uwzględnieniem diet (bezglutenowe, wegetariańskie i inne).

Program dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i predyspozycji uczestników – czyli naszych dzieci. Dzieci pracują w podgrupach, zanurzając się w tę przestrzeń która najbardziej im w duszy gra. Więc przed wyjazdem nie dostaniecie od nas ramowego programu czy rozpiski. My tak nie pracujemy.

A skąd na Zaczarowanych Wakacjach to poczucie bycia w rodzinie? Z pracy na relacji, uważności, słuchania siebie nawzajem i ogromu miłości, którą sobie dajemy.

Ile wynosi inwestycja w niepowtarzalny rozwój Twojego dziecka podczas Zaczarowanych Wakacji?

Inwestycja obejmuje:

 • 11-dniowy pobyt w ośrodku.
 • Pełne wyżywienie dostosowane do diety dziecka oraz całodobowy dostęp do herbaty i wody do picia.
 • Śniadania i kolacje w formie bogatego bufetu, obiady podawane.
 • Udział we wszystkich zajęciach artystycznych – teatralnych, wokalnych, tanecznych, plastycznych
 • Udział w treningu mentalnym grupowym, treningu mentalnym indywidualnym
 • Udział w warsztatach rozwojowych – prowadzonych przez specjalistów i pasjonatów zawodu.
 • Opiekę wykwalifikowanej kadry.
 • Basen
 • Ubezpieczenie NNW
 • Występ na profesjonalnej scenie z profesjonalnym nagłośnieniem i obsługą
          * Dojazd we własnym zakresie!

i wynosi w regularnej cenie 2990 zł*
Cena dla drugiej osoby – rodzeństwa (brata lub siostry) 2790* zł.

*Cena może ulec zmianie. Ośrodek podał nam cenę noclegów, jedzenia i korzystania z sali i basenów, która wzrosła od zeszłego roku o 25% i zastrzegł, że z uwagi na Polski Nowy Ład, w styczniu 2022 cena może ulec zmianie. Jeśli ceny się zmienią, nasza cena także się zmieni. Jeśli ceny w Ośrodku się nie zmienią, nasza cena także nie ulegnie zmianie. PROSIMY O ZROZUMIENIE:)

Zaczarowane Musicale

Co należy zrobić aby pojechać z nami na Zaczarowane Wakacje?

Należy wypełnić poniższe pola i kliknąć przycisk „wyślij”

W odpowiedzi na zgłoszenie oddzwonimy, a w wiadomości zwrotnej otrzymasz pakiet niezbędnych dokumentów:

 • Umowę
 • Regulamin
 • Kartę Uczestnictwa
 • Procedurę szybkiej komunikacji
 • Oświadczenia Sanitarne Covid

Jeśli masz jakieś pytania i potrzebujesz więcej informacji, zadzwoń do nas!

+48 666 686 333


  Sprawdź fotorelacje z poprzednich lat: